Porovnat (0)
Rady před nákupem

Registrace kola a prodloužení záruky


Na téměř všechna kola zakoupená u nás dostanete od výrobce extra záruku na rám (kostru kola). Pro prodloužení záruky ze standardních dvou let na většinou 5 let si stačí kolo registrovat na stránkách českého zastoupení příslušné značky. Registrace je zdarma, pouze je potřeba ji provést do 60 dnů od koupě kola. I když prodlouženou záruku na rám zřejmě nebudete nikdy reálně potřebovat, určitě každému doporučujeme kolo zaregistrovat.

Registrace kola Scott

Na stránkách www.scottsport.cz najedete registraci v pravém horním rohu. Po kliknutí na záložku „Registrace“ stačí na stránce vyplnit v první části Vaše jméno, adresu, e-mailový kontakt. Ve druhé části uveďte datum nákupu kola, model kola a výrobní číslo kola – vše najdete v záručním listu, který od nás ke kolu dostanete. Dále ještě vyplňte „Kola Číhal“ v kolonce autorizovaný prodejce. Poté stačí zatrhnout tlačítko „Souhlasím se záručními podmínkami…“ a kliknout na „Odeslat“. Tímto jste si prodloužili záruku na rám Vašeho nového kola ze dvou na pět let.

Tady si můžete vybrat z naší nabídky kol Scott.


Registrace kola Kellys

 

Pro registraci kol Kellys jděte na www.kellysbike.com, kde v horní liště na pravé straně najeďte kurzorem na „Svět Kellys“, načež Vám vyskočí menu, ve kterém klikněte v pravé části na „Zaregistrovat rám“. Tady vyplníte údaje o sobě a o svém kole. Výrobní číslo rámu, datum nákupu kola a model kola najdete v záručním listu, který od nás ke kolu dostanete. Nezapomeňte také vyplnit „Kola Číhal“ v kolonce prodejce. Poté stačí zatrhnout tlačítko „Souhlasím s podmínkami…“, kliknout na ověření „Nejsem robot“ a poté na „Zaregistrovat rám“. Tímto jste si prodloužili záruku na rám Vašeho nového kola ze dvou na pět let.

Tady si můžete vybrat z naší nabídky kol Kellys.


Registrace kola GT

Jděte na stránky www.gtbicycles.cz a v horní liště klikněte na „Doživotní záruka na kola GT“. Vyplňte Vaše osobní údaje a údaje o kole, které najdete v záručním listě, který od nás ke kolu dostanete. Jako prodejce uveďte „Kola Číhal“ a naše město „Staré Město“. Poté stačí kliknout na „Registrovat prodlouženou záruku“. Tímto jste si prodloužili záruku na rám Vašeho nového kola ze dvou let na doživotí.

Tady si můžete vybrat z naší nabídky kol GT.


Důležité upozornění

Záruka na rám se vztahuje pouze na výrobní vady rámu, ne na mechanické poškození vzniklé pádem, odřením apod. U doživotní záruky na kola GT se záruka vztahuje pouze na prvního majitele kola. Záruka se také zpravidla nevztahuje na kola určená pro „gravity“ disciplíny, tj. sjezdová, enduro či freestyle kola. Kompletní znění záručních podmínek si v případě zájmu prosím vyžádejte u daného výrobce.

Abyste si svoje nové kolo mohli zaregistrovat, budete si jej u nás v první řadě potřebovat koupit:-)