Porovnat (0)
Vše o nákupu

Doprava a platba

Doprava

Osobní odběr – veškeré zboží si můžete vyzvednout v naší kamenné prodejně na adrese „Nám. Hrdinů 264, Staré Město 686 03“. Otevírací dobu a popis cesty najdete ZDE.

Česká pošta – zásilka bývá doručena zpravidla následující pracovní den po odeslání. V den expedice Vám bude zaslána SMS a e-mail s číslem balíku a datem doručení. Přesný čas doručení bohužel nejsme schopní ovlivnit. Při neúspěšném doručení je zásilka uložena po dobu 7 dnů na Vaší lokální poště.

Toptrans – využíváme jako výhradního dopravce u zásilek, které obsahují jízdní kolo pro dospělé. Dětská kola zasíláme přes ostatní dopravce. (Kola značky Scott je bohužel kvůli plošnému zákazu zasílání možno vyzvednou pouze osobně, nebo je po domluvě individuálně rozvážíme.) Zásilka bývá doručena zpravidla následující pracovní den po odeslání. V den expedice Vám bude zaslána SMS a e-mail s číslem balíku a datem doručení. Čas doručení se zpravidla pohybuje mezi 9.00 – 14.00 a nejsme schopni jej bohužel ovlivnit. Při nedoručení následuje další pracovní den druhý pokus. Pokud i ten selže, bude zásilka uložena v lokálním depu maximálně po dobu 10 dnů.

GLS – zásilka bývá doručena zpravidla následující pracovní den po odeslání. V den expedice Vám bude zaslána SMS a e-mail s číslem balíku a datem doručení. Přesný čas doručení bohužel nejsme schopni ovlivnit. Proto doporučujeme nechat si balík zaslat např. do zaměstnání. Při neúspěšném doručení můžete využít služby FlexDelivery a zásilku si nechat dovézt v některý z následujících 5 pracovních dnů na stejnou nebo jinou adresu či uložit v partnerském ParcelShopu (výdejní místa, zpravidla obchodní domy). Pokud služby FlexDelivery nevyužijete, proběhne automaticky následující pracovní den druhý pokus o doručení. Pokud i ten selže, lze využít ještě možnosti třetího doručení, případně je zásilka uložena v lokálním depu po dobu 5 pracovních dnů.

GLS Slovensko – Veškeré zásilky posíláme standardně v rámci České republiky. Pro doručení na Slovensko momentálně využíváme pouze přepravní společnost GLS a je vždy potřeba platit dopředu převodem na náš český účet v českých korunách. Po připsání platby na náš účet Vám zboží kurýr doručí v rámci 2–4 pracovních dnů.

*Pro případné doručení do jiné zahraniční země, než je Slovensko nás prosím kontaktujte.


Platba

Hotově na prodejně – můžete využít při osobním odběru v naší kamenné prodejně na adrese „Nám. Hrdinů 264, Staré Město 686 03“. Otevírací dobu a popis cesty najdete ZDE.

Dobírkou – veškeré zboží můžete zaplatit dopravci až při převzetí zásilky.

Převodem z účtu – můžete platit také bezhotovostním převodem na náš účet. Prosím berte ale na vědomí, že zboží odesíláme až po připsání peněz na náš účet. Expedice se tak může prodloužit.

Platební kartou na prodejně – při nákupu bez objednávky přímo na prodejně můžete kromě hotovosti platit také platebními kartami (i bezkontaktně).

Nákup na splátky – na kamenné prodejně a u vybraných položek na e-shopu nabízíme možnost nákupu na splátky přes vybrané programy společnosti Essox. (Kvůli změnám v zákoně o poskytování splátkových služeb, jsme museli bohužel dočasně nákup na splátky na e-shopu pozastavit. Nákup na splátky je aktuálně možný pouze na kamenné prodejně.)

 

*Hotovost i bezhotovostní transakce přijímáme pouze v českých korunách.

*Při nákupu nad 2 000 Kč máte dopravu zdarma.

Další podrobnosti o platbě a dodání zboží naleznete ZDE. 

Podrobnosti o nákupu na splátky přes e-shop naleznete ZDE.