Porovnat (0)
Rady před nákupem

10 nejlepších světel na kolo (2016)


Pokračujeme v našem seriálu, ve kterém pro Vás vybíráme ty nejlepší produkty z naší nabídky. Nemusíte se pročítat desítkami popisů a technických parametrů a máte záruku, že s těmito Číhalovými tipy nešlápnete vedle. V každém článku ze seriálu „10 NEJ“najdete vždy 10 výrobků z dané kategorie, které máme sami prakticky ozkoušené nebo se u nás nejvíce prodávají. Zároveň pro Vás vždy vybereme ty nejlepší z těch levnějších i dražších. Nemusíte se tak bát, že Vám budeme nutit jen předražené nesmysly, které fungují stejně jako o polovinu levnější alternativy.

Dnes pokračujeme kategorií osvětlení. Ukážeme Vám ta nejlepší přední světlazadní blikačky i sety světel na kolo.

Přední světla

Force Double

Suverénně nejprodávanější blikačka na naší prodejně. Vyrábí se samostatně jako přední, zadní nebo v sadě přední + zadní. V seznamu uvádíme všechny tři verze, ale jedná se stále o stejnou blikačku. Svítí nebo bliká, má silikonové tělo, snadno se upevňuje a baterie vydrží poměrně dlouho. Ideální do města, kde jezdíte pod lampami a potřebujete jen, aby Vás šlo vidět.

Doporučená cena: 69 Kč
Číhalova cena: 65 Kč
Force Double koupíte ZDE.

 

Force Triple

Novinka pro rok 2016, která nás mile překvapila dobrou svítivosti vzhledem ke své nízké ceně. Pokud chcete investovat co nejméně, ale chcete i trošku vidět před sebe, tohle je ideální volba.

Doporučená cena: 189 Kč
Číhalova cena: 169 Kč
Force Triple koupíte ZDE.

 

Force Bug-400 - Číhalův tip!

Další novinka pro rok 2016, která nás také velmi pozitivně překvapila. O deklarované svítivosti 400 lumenů by se dalo polemizovat, ale v každém případě svítí toto světlo opravdu hodně. V absolutní tmě uprostřed noci v hustém lese vidíte naprosto krásně minimálně na 15 m, spíše více. A to nemusíte mít světlo zapnuté ani na nejvyšší výkon. V naší akční ceně se jedná určitě o nejlepší světlo na českém trhu. Jednoznačně nejlepší poměr cena/výkon.

Doporučená cena: 499 Kč
Číhalova cena: 399 Kč
Force Bug-400 koupíte ZDE.

 

KLS Zoomer

Multifunkční přední světlo, které můžete lehce vysunout z držáku a poslouží Vám doma i jako klasická baterka. Má dobrou svítivost a světelný kužel lze navíc otáčením hlavice regulovat. Zoomer nabízíme jako nejlepší světlo, pokud zákazník trvá na tom, že chce napájení na klasické baterie.

Doporučená cena: 439 Kč
Číhalova cena: 399 Kč
KLS Zoomer koupíte ZDE. 

Force PAX-200

Dnes už legendární světlo, které nás stále baví. Oproti moderním diodám má tabulkově nižší svítivost „pouze“ 200 lumenů, ale v reálu svítí velmi podobně jako např. Bug-400, které udává 400 lumenů. Každopádně i 200 lumenů je pro většinu lidí naprosto dostačující výkon. Hlavní předností světla je celohliníkové tělo, takže vydrží mnohem více než např. zmíněné Bug-400, které je z plastu.

Doporučená cena: 999 Kč
Číhalova cena: 848 Kč
Force PAX-200 koupíte ZDE.


Zadní blikačky

Force Double

Naprosto stejná blikačka jako její přední varianta. Dobrá výdrž, skvělá cena, kompaktní rozměry a snadné upínání. Ideální do města nebo jako nouzové světlo do kapsy.

Doporučená cena: 69 Kč
Číhalova cena: 65 Kč
Force Double koupíte ZDE.

 

Force Pas

Klasická zadní blikačka v klasickém tvaru. Za málo peněz docela hodně muziky. Jedna z nejprodávanějších blikaček na naší prodejně.

Doporučená cena: 99 Kč
Číhalova cena: 99 Kč
Force Pas koupíte ZDE.

 

KLS Rippy

Pěkný design a solidní svítivost za dobrou cenu. Svítí lépe než Force Pas a je kompaktnější než KLS Element.

Doporučená cena: 159 Kč
Číhalova cena: 149 Kč
KLS Rippy koupíte ZDE.

 

KLS Element - Číhalův tip!

Číhalův tip a blikačka, kterou vozíme všichni ve firmě. Skvěle svítí a je viditelná dobře i za světla, takže se hodí hlavně, pokud jezdíte i po silnici mezi auty. Vypadá skoro stejně jako konkurenční Force Optic, ale Element má za prakticky stejnou cenu navíc těsnění proti vodě. Pokud hledáte excelentní svítivost, nemusíte utrácet 500 Kč za zadní blikačku, tato svítí opravdu dobře.  

Doporučená cena: 219 Kč
Číhalova cena: 199 Kč
KLS Element koupíte ZDE.


Sety světel

Force Double

Sada výše popsaných blikaček Double. Takže jen zopakujeme – dobrá výdrž, skvělá cena, kompaktní rozměry a snadné upínání. Ideální pro městský provoz, kde jezdíte pod lampami a potřebujete jen, aby Vás bylo vidět.

Doporučená cena: 129 Kč
Číhalova cena: 129 Kč
Force Double koupíte ZDE.

 

KLS Glare

Kromě superlevných Force Double sady světel příliš nedoporučujeme, protože většinou přední světlo v sadě nesvítí moc dobře. KLS Glare je ale výjimkou. Bude Vám určitě pohodlně stačit do města, a pokud nejezdíte v úplné tmě někde mimo civilizaci. Jednowattová dioda už „trochu“ světla udělá, takže výkon je předního světla asi 10x takový jako u blikačky Force Double. Pokud nechcete moc utrácet a nevyžadujete špičkový výkon předního světla, určitě s touto sadou neuděláte špatně.

Doporučená cena: 399 Kč
Číhalova cena: 359 Kč
KLS Glare koupíte ZDE.

 

Líbilo se Vám naše představení?

Staňte se našimi fanoušky na FacebookuInstagramu a přihlaste se níže k odběru našich newsletterů.

Tak Vám neunikne žádná naše novinka.