Porovnat (0)
Schwalbe

POSLEDNÍ KUS: Duše 21F 27.5" x 2.1"-3.0"


Vyberte délku ventilku

Vyberte typ ventilku


Upozornění

Tento produkt už bohužel nemáme v nabídce a nelze jej objednat.

Pokud Vás zajímá, jestli byl nahrazený novým modelem nebo chcete doporučit podobný produkt, kontaktujte nás prosím na. 737 030 010 nebo na e-mailu ahoj@kolacihal.cz.


Cena produktu

199 KčPOSLEDNÍ KUS: Duše 21F 27.5" x 2.1"-3.0"

Prémiová duše určená pro 27.5" horská kola Schwalbe AV21F / SV21F se šířkou pláště 2.1" - 3.0" (54/75-584). V širokém provedení Freeride pro robustní pláště, ale s vynikající váhou. Zajišťuje velmi dobrou stabilitu tlaku díky naprosto bezvadnému povrchu duše s rovnoměrně tlustou stěnou.

Duše nejvyšší kvality.

  • Ideální pro freeride, sjezd, enduro
  • Vysoká stabilita tlaku
  • Odolnost proti průrazu
  • Precizní zpracování

Technické parametry pro POSLEDNÍ KUS: Duše 21F 27.5" x 2.1"-3.0"

Pro typ kola horské
Pro rozměr kol 27.5"
Ventilek ,
Délka ventilku 40 mm
Maximální tlak dle použitého pláště
Materiál Butyl
Hmotnost 200 g

Speciální Technologie pro POSLEDNÍ KUS: Duše 21F 27.5" x 2.1"-3.0"


Galuskový ventilek (FV)

Galuskový ventilek (FV)


Galuskový ventilek (FV), někdy pod názvem francouzský a mezinárodně známý jako "presta valve", je používaný zejména na silničních kolech a střední a vyšší třídě horských kol. Vyrábí se v různých délkách, takže skvěle sedí i ve vysokých ráfcích. Je úzký a má pojistný kroužek, který drží ventilek ve správné pozici a zabraňuje posunu při foukání nebo jízdě. Před foukáním je nutné povolit horní uzávěr a krátce jej zamáčknout, aby se uvolnil. Některé typy mají také vyměnitelné jádro, takže je možné je dodatečně prodloužit adaptérem nebo do nich vstříknout tmel pro opravu či prevenci proti defektům.  


Auto ventilek (AV)


Auto ventil (AV), někdy zvaný moto ventil a mezinárodně známý jako "schrader valve", je nejběžnějším typem ventilku používaným na jízdních kolech. A to od dětských, přes horské, krosové, trekingové až po městské nebo freestylové. Setkáte se s ním ale také na autech či motocyklech. Má širší průměr a nepasuje tak například do silničních ráfků, které jsou dnes vyráběny výhradně pro úzké galuskové ventilky. 

Auto ventilek (AV)