Porovnat (0)
Servisní rady

Cykloservis Kola Číhal


Nemáme rádi vytahování, ale reference a zkušenosti mnoha našich zákazníků nás utvrzují v tom, že naše kamenná prodejna ve Starém Městě má dost možná nejrychlejší a nejlevnější cykloservis v okrese Uherské Hradiště a okolí. A proto bychom Vám rádi přiblížili, jak přesně to v našem servisu funguje a proč byste si měli vybrat právě nás.

     

Čekací lhůta

Ve spoustě cykloservisů není výjimkou čekací lhůta i týden nebo déle. A to i pro zákazníky, kteří koupili v daném obchodě kolo. Často navíc servisy odmítají opravovat kola, která u nich nebyla koupená.  

Ničeho takového se u nás bát nemusíte. Na opravu u nás zpravidla čekat nemusíte. Nemusíte se ani dopředu objednávat. Kolo Vám do servisu vezmeme většinou rovnou, když ho přivezete. Spravujeme také všechna kola bez rozdílu značky nebo stáří. A zatím nebylo nic, s čím by si náš šéfmechanik Staňa neporadil.

Malinko omezený režim u nás ale přeci jen funguje během hlavní cyklistické sezóny od března do července. Kvůli velkému přetlaku oprav a nedostatku místa v zázemí dílny často musíme vyhlásit „stop stav“, kdy nepřijímáme kola, která u nás nebyla zakoupená. Díky tomu zvládáme bez čekání spravovat kola našich zákazníků. Ti u nás mají vždycky přednost a i v hlavní sezóně se jim snažíme kola brát do servisu bez čekání.

Konzultace

Jakmile k nám kolo dovezete, přímo v prodejně ho s Vámi celé projdeme a domluvíme se, co vše na něm budeme opravovat. Řekneme si, co vyměníme, co pouze spravíme, co necháme tak, jak je atd. Hlavně Vás ale nebudeme do ničeho tlačit, abychom na Vás vydělali. Dokážeme taky vždy zhodnotit, nakolik má ta či ona oprava smysl vzhledem k hodnotě nebo použití kola. Často Vám tak naopak peníze i ušetříme a nějakou investici i rozmluvíme, protože se zkrátka nevyplatí nebo je zbytečná.

     

Doba opravy

Drtivou většinu kol během roku zvládáme opravit do druhého dne. Což je něco, čímž se může pochlubit asi málokterý servis. Akutní případy jsme hlavně mimo hlavní sezónu opravovat i během daného dne. Pokud budete na kolo chtít nějaký speciální díl, který pro Vás budeme muset doobjednat, nebude oprava ani tak trvat zpravidla déle než 3 dny.

Cena servisu

Ze zkušeností našich zákazníků víme, že naše ceny jsou více než vstřícné. Široko daleko jsme tak možná nejen nejrychlejším, ale také nejlevnějším servisem. Je to dáno nejen velmi dobrými cenami za samotnou práci, ale také tím, že máme kromě kamenné prodejny také velký e-shop, který je největší v celém Zlínském kraji a cenově konkuruje těm největším e-shopům v republice. Díky tomu u nás stojí náhradní díly často mnohem méně než u konkurence, která nemá potřebu držet ceny tak nízko.

 

Číhalovy tipy:

1) Pokud nejde o akutní opravu, vždy raději plánujte návštěvu servisu mimo hlavní sezónu (březen-červenec). Ideální doba na servis kola je na podzim od září do listopadu.

2) Pokud chcete opravit více kol, nevozte je prosím bez předchozí domluvy najednou. Místo v našem zázemí bohužel není nafukovací:-(

3) Zavoláním nic nezkazíte. Pokud nám zavoláte, jednak se ujistíte, že Vám kolo bez problému dos servisu vezmeme a zároveň se domluvíme, kdy bude nejlepší kolo dovézt.

 

Zaujal Vás náš servis a rádi byste si u nás nechali kolo opravit?

Zavolejte nám na 572 542 840.  774774983

Všechny kontakty na prodejnu najdete TADY.