Porovnat (0)
Rady před nákupem

Cyklistické helmy Bell 2016


Pro rok 2016 jsme do naší nabídky cyklistické přilby americké značky Bell. Najdete mezi nimi horské, silniční, turistické, juniorské, dětské, trailové, integrální sjezdové i bmx helmy.

Bell má na naší kamenné prodejně velkou tradici, kde jsme jednu dobu např. legendární model Avanti prodávali jako rohlíky. A proto jsme se k němu vrátili i na e-shopu. Řada velmi dobrých helem je totiž cenově hodně zajímavá, několik modelů je naprosto jedinečných a všechny hlavně hezky sedí na hlavě, mají dobrý systém utahování a mají výborné, pevné štítky (kšilty).

Pojďte se s námi podívat na nejzajímavější modely.

Bell Crest

Z celé naší nabídky helem náš žhavý tip pro letošní sezónu. Za skvělé peníze nabízí dobré větrání, odolnou a lehkou in-mold konstrukci a jednu univerzální velikost, která sedne skoro každému. Právě skvělý tvar je její velkou předností. Spolu s výborným pevným, odnímatelným štítkem (kšiltem), který se v takové kvalitě u takto levných přileb moc nevidí. Vypadá moc hezky s ním i bez něj.

Shrnutí jednou větou: Nejlepší přilba pod tisíc korun v naší nabídce.

Cena: 999 Kč

Barevné kombinace helmy Bell Crest si můžete prohlédnout ZDE.


Bell Slant

Velmi podobná helma jako Crest, ale s ještě lepším větráním a atraktivnějším vzhledem. Na hlavě sedí moc pěkně a opět se vyrábí v univerzální velikosti, takže padne skoro všem. Odnímatelný štítek je opět kvalitní a pevný. Helma se hodí na horská kola i na silničku, protože vypadá výborně s kšiltem i bez něj. Díky decentním, až skoro neviditelným logům je hlavně v matné černé barvě nebezpečně sexy.

Shrnutí jednou větou: Skvěle odvětraná helma, která perfektně sedí na hlavě.

Cena: 1599 Kč

Barevné kombinace helmy Bell Slant si můžete prohlédnout ZDE.


Bell Event

Čistokrevná silniční helma, která jde cestou moderních aerodynamických přileb s nízkým profilem. Navíc je výborně odvětraná – i díky unikátním průduchům nad obočím, kterými helma nasává vzduch. Uvnitř najdete nejmodernější upínací systém Bellu, TAG Fit. Jde nastavit vzadu i výškově, takže dobře sedí na zátylku a helma tak pevně drží na hlavě. Navíc je za vynikající cenu, protože podobně precizně zpracovgané helmy u konkurenčních značek pod 2 000 Kč nenajdete.

Shrnutí jednou větou: Moderní, nízkoprofilová aero přilba se skvělou ventilací.

Cena: 1899 Kč

Barevné kombinace helmy Bell Event si můžete prohlédnout ZDE.


Bell Super 2 / Super 2R

          

Jedinečná trialová, enduro helma, kterou běžně u jiných výrobců nenajdete a která exceluje v testech a vyhrála řadu prestižních ocenění. Díky promyšlenému designu totiž spojuje dvě přilby do jedné. Může fungovat jako klasická helma, ale lze na ni připnout chránič brady, který ji promění v celoobličejovou integrální helmu. Člověk si tak nemusí kupovat dvě helmy. Navíc můžete vozit chránič brady v batohu a nasadit si jej pouze do drsných sjezdů. Má pevný, stavitelný štítek a inovovaný TAG Fit upínací systém, který lze vzadu nastavit i výškově. Třešničkou na dortu je speciální držák akční kamery, který je důmyslně navržený tak, že se při pádu odcvakne a ochrání Vás tak před zraněními, která jsou spojována právě s kamerou na helmě. Na to údajně doplatil i slavný jezdec Formule 1 Michael Schumacher. Helma Super 2 se vyrábí i ve verzi MIPS se speciální ochrannou vložkou, která maximalizuje ochranu mozku při pádech.

Shrnutí jednou větou: Jedna z nejunikátnějších horských přileb, která nabízí klasickou trialovou a integrální přilbu v jednom.

Cena: 3999 Kč / 6599 Kč

Barevné kombinace helmy Bell Super 2 si můžete prohlédnout ZDE.
Barevné kombinace helmy Bell Super 2R si můžete prohlédnout ZDE.


Bell Star Pro

Závodní, silniční přilba nabitá moderními technologiemi. S odnímatelným, magnetickým zorníkem Zeiss. Podle testů ve větrném tunelu jde o nejvíce aerodynamickou helmu na trhu. Vzadu nahoře má posuvník, kterým lze snadno otevřít či uzavřít průduchy na helmě. Na rovinkách můžete tak využívat maximum aero potenciálu a v kopcích si dopřát více osvěžení. Má speciální upínací Float Fit systém a nechybí ani unikátní ventilační průduchy nad obočím, kterými přilba nasává vzduch a chladí hlavu. Nejlepší aerodynamické výsledky podává s integrovaným zorníkem, ale je možné ji vozit i s klasickými brýlemi.

Shrnutí jednou větou: Špičková hi-tech aero přilba, která v testech předčila i populární Giro Air Attack.

Cena: 5999 Kč

Barevné kombinace helmy Bell Star Pro si můžete prohlédnout ZDE.


Bell Sidetrack Youth

Špičková dětská in-mold helma. Vychází z moderních enduro, trialových přileb, takže má prodlouženou zadní část a dobře tak kryje zátylek a část kolem uší a více chrání při pádech. Zároveň je helma i malinko hlubší, tak i lépe sedne na hlavu. Má pevný, stylový odnímatelný štítek, který chrání nejen před sluncem, ale i před křovím, větvemi apod. Dělá se v univerzální juniorské velikosti pro děti s obvodem hlavy 50 až 57 cm, takže vydrží až do dospělosti. Na to, jak dobrá tato helma je, má i velmi dobrou cenu, která bývá i u obyčejnějších přileb prestižních výrobců vyšší. Vyrábí se i ve verzi MIPS se speciální ochrannou vložkou, která maximalizuje ochranu mozku při pádech.

Shrnutí jednou větou: Dětská helma nové generace, která Vaše dítě bezpečně ochrání.

Cena: 999 Kč

Barevné kombinace helmy Bell Sidetrack Youth si můžete prohlédnout ZDE.


Líbilo se Vám naše představení? Máte radši reálné fotky než ty ploché, katalogové?

Staňte se našimi fanoušky na FacebookuInstagramu a přihlaste se níže k odběru našich newsletterů.

Tak Vám neunikne žádná naše novinka.