Porovnat (0)
Rady před nákupem

10 nejlepších světel na kolo (2018)


Přinášíme Vám aktualizovaný výběr nejlepších světel pro rok 2018. Pokračujeme tím v našem seriálu, ve kterém pro Vás vybíráme ty nejlepší produkty z naší nabídky. Nemusíte se pročítat desítkami popisů a technických parametrů a máte záruku, že s těmito Číhalovými tipy nešlápnete vedle.

V každém článku ze seriálu „10 NEJ“ najdete vždy 10 výrobků z dané kategorie, které máme sami odzkoušené, nebo se u nás nejvíce prodávají. Zároveň pro Vás vždy vybereme ty nejlepší z těch levnějších i dražších. Nemusíte se tak bát, že Vám budeme nutit jen předražené nesmysly, které fungují stejně jako o polovinu levnější alternativy.

Tady jsou tedy ta nejlepší přední světla a zadní blikačky na kolo.

 

Přední světlo Force Bug-400

Pomalu ale jistě legenda mezi předními světly. Za dva roky od uvedení na trh se jich prodaly tisíce. A my jej můžeme jedině doporučit. V dané ceně prostě nenajdete na trhu nic lepšího. Výkon je parádní a bohatě si vystačíte pouze s nejnižší úrovní svítivosti ze tří možných. Sami světlo používáme a jsme spokojení. Absolvovali jsme s ním např. i 24hodinový silniční závod, kde se jezdilo i v noci za plné tmy rychlostmi přes 40 km/h a světlo fungovalo naprosto spolehlivě. O deklarované svítivosti 400 lumenů by se dalo polemizovat, ale v každém případě svítí toto světlo opravdu hodně. Světlo má integrovaný akumulátor, který se nabíjí pomocí USB kabelu.

Přední světlo Force Bug-400 koupíte ZDE.


Blikačky Nexelo 15 LED Chip

     

Nové kousky, které jsme si okamžitě zamilovali. Přesně toto jsme totiž dlouho hledali. Malinké světla s jednoduchým upínáním na gumový pásek, která budou dobře vypadat i na silničním nebo závodním horském kole. Podmínkou je ale samozřejmě také „brutální“ svítivost. A přesně tohle Nexelo blikačky splňují. Navíc jdou otočit v držáku horizontálně i vertikálně a jsou poháněné dvěma mincovými CR2032 bateriemi, takže je člověk nemusí pořád sundávat z kola a dobíjet. S tak nízkou cenou možná nejlepší zadní blikačka, jakou u nás můžete koupit.

Přední blikačku Nexelo 15 LED Chip koupíte ZDE.

Zadní blikačku Nexelo 15 LED Chip koupíte ZDE.


Přední světlo Force Triple

Toto světlo nás na svou velmi nízkou cenu překvapilo dobrou svítivostí. Pokud chcete investovat co nejméně, ale chcete i trošku vidět před sebe, tohle je ideální volba. Světlo je na tři AAA mikrotužkové baterie.

Přední světlo Force Triple koupíte ZDE.


Blikačky Force Double

Suverénně nejprodávanější blikačky v naší prodejně. Vyrábí se samostatně jako přední, zadní nebo v sadě přední + zadní. Svítí nebo blikají, mají silikonové tělo, snadno se upevňují (třeba i na kočárek nebo koloběžku) a baterie vydrží poměrně dlouho. Ideální do města, kde jezdíte pod lampami a potřebujete jen, aby Vás bylo vidět. Světlo je na dvě mincové CR2032 baterie.

Přední blikačku Force Double koupíte ZDE.

Zadní blikačku Force Double koupíte ZDE.

Sadu blikaček Force Double koupíte ZDE.


Přední světlo KLS Zoomer

Multifunkční přední světlo, které můžete lehce vysunout z držáku a poslouží Vám doma i jako klasická baterka. Má dobrou svítivost a světelný kužel lze navíc otáčením hlavice rozšiřovat nebo zužovat. Zoomer nabízíme jako nejlepší světlo, pokud zákazník trvá na to, že chce napájení na klasické baterie (3x AAA mikrotužkové).

Přední světlo KLS Zoomer koupíte ZDE.


Zadní blikačka Force Pas

Klasická zadní blikačka v klasickém tvaru. Za málo peněz docela dost muziky. Hezky svítí a dvojice mikrotužkových baterií dlouho vydrží. Opět jedna z nejprodávanějších blikaček na naší kamenné prodejně.

Zadní blikačku Force Pas koupíte ZDE.


Přední světlo Force PAX-300

Inovovaný model populárního světlo Force Pax-200. Vypadá prakticky stejně, ale má lepší diodu. Cena přitom zůstala stejná. Mohla by Vás zarazit „nižší“ svítivost „pouze“ 300 lumenů, ale v reálu svítí velmi podobně jako např. světlo Force Shark-1000, které udává 1000 lumenů. Každopádně i 300 lumenů je pro většinu lidí naprosto dostačující výkon. Hlavní předností Paxu je celohliníkové tělo, takže vydrží mnohem tvrdší zacházení než levnější světla z plastu. K nabíjení slouží USB kabel.  

Přední světlo Force PAX-300 koupíte ZDE.


Zadní blikačka Force Deux

Pokud patříte mezi zákazníky, kteří si potrpí na nabíjení všeho přes USB kabel, doporučujeme zadní blikačku Deux. Má pět zajímavých režimů, solidně svítí a hlavně hezky vypadá. A opět má podle nás aktuálně nejlepší upínání pomocí silikonového pásku.

Zadní blikačku Force Deux koupíte ZDE.


Přední světlo na vidlici Nexelo LED

Pokud vozíte na řídítkách přední košík, bude pro Vás asi nalezení vhodného předního světla docela oříškem. I na to ale u nás myslíme, a proto máme v nabídce pěkné světlo s držákem na vidlici. Funguje i jako odrazka, takže s ním zabijete dvě mouchy jednou ranou. Může svítit nebo blikat a na městský provoz bohatě postačuje. Vkládají se do něj dvě AA tužkové baterie.

Přední světlo na vidlici Nexelo LED koupíte ZDE.


Zadní světlo na nosič KLS Rackoon

Konečně pořádné zadní světlo na nosič. Kromě svícení funguje opět i jako odrazka. Má pouze režim svícení, který je v řadě zemí vyžadovaný zákonem (blikání totiž může způsobit epileptický záchvat). Takže s ním můžete procestovat bez obav klidně celou Evropu. Světlo funguje na čtyři AAA mikrotužkové baterie.

Zadní světlo na nosič KLS Rackoon koupíte ZDE.

 

Líbil se Vám náš článek?

Staňte se našimi fanoušky na FacebookuInstagramu a přihlaste se níže k odběru našich newsletterů.

Tak Vám neunikne žádná naše novinka.