Porovnat (0)
Thule

Nosič kola na střechu auta ProRide 591


Vyberte barevnou variantu


Upozornění

Tento produkt už bohužel nemáme v nabídce a nelze jej objednat.

Pokud Vás zajímá, jestli byl nahrazený novým modelem nebo chcete doporučit podobný produkt, kontaktujte nás prosím na. 737 030 010 nebo na e-mailu ahoj@kolacihal.cz.


Barvy produktu

stříbrná

Cena produktu

2 599 Kč



Nosič kola na střechu auta ProRide 591

Špičkový hliníkový střešní autonosič pro jedno kolo Thule ProRide 591. Se zámkem ke střešnímu příčníku i se zámkem držáku kola. Bezpečný upínací systém, který nikdy nepovolí a který doplňují dva odolné pásky předního a zadního kola. Pro rámy o průměru 2,2–8 cm s kulatým profilem či 8 x 10 cm s oválným profilem.

Absolutní legenda mezi střešními nosiči kol.

  • Univerzální na každé auto
  • Zámky nosiče k příčníku i držáku kola
  • Hliníkový materiál
  • Max. nosnost až 20 kg!

Technické parametry pro Nosič kola na střechu auta ProRide 591

Pro počet kol 1
Materiál Hliník
Rozměry 146,4 x 33,5 x 49 cm
Maximální nosnost 20 kg
Hmotnost 4,45 kg
Barva stříbrná

Speciální Technologie pro Nosič kola na střechu auta ProRide 591


Montáž nosiče ProRide 591

Montáž nosiče ProRide 591


Ukázka snadné a rychlé montáže nosiče na střechu auta (zde do speciálních příčníků Thule – adaptéry do T-drážek jsou součástí balení) a následné upevnění a zajištění kola. Vše maximálně intuitivní, rychlé a bezpečné. 


Drží a nepustí!


Upínací systém Thule díky skvělému tvaru dokonale obepne rám kola a nepovolí ani při enormním tlaku. I ve vyšších rychlostech na dálnici se na něj můžete 100% spolehnout. Je ale nutné si dávat pozor např. při zajíždění do garáží, protože dřív než povolí držák Thule, povolí střecha Vašeho auta.

Drží a nepustí!

Nosnost až 20 kg!

Nosnost až 20 kg!


Thule ProRide je jediný střešní nosič jízdních kol na současném trhu, jehož nosnost umožňuje přepravu kol o hmotnosti až 20 kg. Toto postačuje i pro těžší celoodpružená kola či elektrokola.


Zámek nosiče i držáku


Nosič lze zamknout ke střešnímu příčníku a dokonale tak zajistit jeho polohu. To samé platí i o zámku držáku kola, který Vám dovolí beze strachu od auta odejít třeba na benzince. Po odemknutí držák jedním stiskem pojistky jednoduše povolíte. 

Zámek nosiče i držáku

Oboustranný

Oboustranný


Nosič ProRide 591 můžete namontovat po i proti směru jízdy, a to po celé šířce střechy. Na běžném osobním autě tak můžete získat místo až pro čtyři jízdní kola.


Speciálně tvarovaný žlábek


Kromě speciálně navrženého držáku rámu má nosič i tvarovaný žlábek, do kterého pláště krásně zapadnou a kolo se tak automaticky umístí do správné polohy.

Speciálně tvarovaný žlábek