Porovnat (0)
Maxxis

Duše horská Welter Weight 26" x 1.9–2.125"


Vyberte délku ventilku

Vyberte typ ventilku


Upozornění

Tento produkt už bohužel nemáme v nabídce a nelze jej objednat.

Pokud Vás zajímá, jestli byl nahrazený novým modelem nebo chcete doporučit podobný produkt, kontaktujte nás prosím na. 737 030 010 nebo na e-mailu ahoj@kolacihal.cz.


Cena produktu

149 KčDuše horská Welter Weight 26" x 1.9–2.125"

Univerzální duše Maxxis Welter Weight pro 26" horská kola se šířkou pláště 1.9" až 2.125". Duše je odolná proti průrazu a má tloušťku stěny 0,9 mm.

Kvalitní duše s tloušťkou stěny 0,9 mm.

  • Pro horská kola 26"
  • Stabilita tlaku
  • Odolnost proti průrazu
  • S auto nebo galuskovým ventilkem

Technické parametry pro Duše horská Welter Weight 26" x 1.9–2.125"

Pro typ kola ,
Pro rozměr kol 26"
Ventilek ,
Délka ventilku ,
Maximální tlak dle použitého pláště
Materiál Butyl
Hmotnost 161 g

Speciální Technologie pro Duše horská Welter Weight 26" x 1.9–2.125"


Auto ventilek (AV)

Auto ventilek (AV)


Auto ventil (AV), někdy zvaný moto ventil a mezinárodně známý jako "schrader valve", je nejběžnějším typem ventilku používaným na jízdních kolech. A to od dětských, přes horské, krosové, trekingové až po městské nebo freestylové. Setkáte se s ním ale také na autech či motocyklech. Má širší průměr a nepasuje tak například do silničních ráfků, které jsou dnes vyráběny výhradně pro úzké galuskové ventilky. 


Galuskový ventilek (FV)


Galuskový ventilek (FV), někdy pod názvem francouzský a mezinárodně známý jako "presta valve", je používaný zejména na silničních kolech a střední a vyšší třídě horských kol. Vyrábí se v různých délkách, takže skvěle sedí i ve vysokých ráfcích. Je úzký a má pojistný kroužek, který drží ventilek ve správné pozici a zabraňuje posunu při foukání nebo jízdě. Před foukáním je nutné povolit horní uzávěr a krátce jej zamáčknout, aby se uvolnil. Některé typy mají také vyměnitelné jádro, takže je možné je dodatečně prodloužit adaptérem nebo do nich vstříknout tmel pro opravu či prevenci proti defektům.  

Galuskový ventilek (FV)